G9SA-501 AC100-240
- Артикул производителя:
- G9SA-501 AC100-240
- Производитель/Бренд:
- Omron Automation and Safety
- Краткое описание:
- RELAY SAFETY 5P 120-240V
- Производитель :
- Omron Automation and Safety
- Категория товара :
- Safety Relays
- Coil Voltage :
- 100 ~ 240VAC
- Contact Form :
- 5PST-NO (5 Form A)
- Contact Material :
- Contact Rating (Current) :
- 5 A
- Features :
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Must Operate Voltage :
- Must Release Voltage :
- Operate Time :
- 30 ms
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 55°C
- Product Status :
- Active
- Release Time :
- 10 ms
- Switching Voltage :
- 250VAC, 30VDC - Max