DAR72405PU
- Артикул производителя:
- DAR72405PU
- Производитель/Бренд:
- Sensata-Cynergy3
- Краткое описание:
- RELAY REED SPST-NO 5KV 24V
- Производитель :
- Sensata-Cynergy3
- Категория товара :
- Reed Relays
- Coil Current :
- 30.8 mA
- Coil Type :
- Non Latching
- Coil Voltage :
- 24VDC
- Contact Form :
- SPST-NO (1 Form A)
- Contact Material :
- Rhodium (Rh)
- Contact Rating (Current) :
- 3 A
- Features :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Must Operate Voltage :
- 20 VDC
- Must Release Voltage :
- 4 VDC
- Operate Time :
- 3 ms
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Product Status :
- Active
- Release Time :
- 2 ms
- Seal Rating :
- Switching Voltage :
- 1000VAC, 1000VDC - Max