V23100V4005A010
- Артикул производителя:
- V23100V4005A010
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
- Краткое описание:
- RELAY REED SPST 500MA 5V
- Производитель :
- Категория товара :
- Reed Relays
- Coil Current :
- 10 mA
- Coil Type :
- Non Latching
- Coil Voltage :
- 5VDC
- Contact Form :
- SPST-NO (1 Form A)
- Contact Material :
- Ruthenium (Ru)
- Contact Rating (Current) :
- 500 mA
- Features :
- Diode
- Mounting Type :
- Through Hole
- Must Operate Voltage :
- 3.5 VDC
- Must Release Voltage :
- 0.75 VDC
- Operate Time :
- 0.75 ms
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Release Time :
- 0.15 ms
- Seal Rating :
- Switching Voltage :
- 200VAC, 200VDC - Max