HE3321C2400
- Артикул производителя:
- HE3321C2400
- Краткое описание:
- RELAY REED SPDT 250MA 24V
- Coil Current :
- 12 mA
- Coil Voltage :
- 24VDC
- Contact Form :
- SPDT (1 Form C)
- Contact Material :
- Contact Rating (Current) :
- 250 mA
- Must Operate Voltage :
- 18 VDC
- Must Release Voltage :
- 2 VDC
- Operate Time :
- 3 ms
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Release Time :
- 3 ms
- Seal Rating :
- Switching Voltage :
- 175VDC - Max