HE722A0500
- Артикул производителя:
- HE722A0500
- Краткое описание:
- RELAY REED DPST 500MA 5V
- Coil Current :
- 25 mA
- Coil Voltage :
- 5VDC
- Contact Form :
- DPST-NO (2 Form A)
- Contact Material :
- Contact Rating (Current) :
- 500 mA
- Must Operate Voltage :
- 3.75 VDC
- Must Release Voltage :
- 0.5 VDC
- Operate Time :
- 1 ms
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Release Time :
- 1 ms
- Seal Rating :
- Switching Voltage :
- 200VDC - Max