HE751A1200
- Артикул производителя:
- HE751A1200
- Краткое описание:
- RELAY REED SPST 500MA 12V
- Coil Current :
- 12 mA
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Form :
- SPST-NO (1 Form A)
- Contact Material :
- Contact Rating (Current) :
- 500 mA
- Must Operate Voltage :
- 8 VDC
- Must Release Voltage :
- 1 VDC
- Operate Time :
- 1 ms
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 85°C
- Release Time :
- 1 ms
- Seal Rating :
- Switching Voltage :
- 300VDC - Max