HE751A0500
- Артикул производителя:
- HE751A0500
- Краткое описание:
- RELAY REED SPST 500MA 5V
- Coil Current :
- 10 mA
- Coil Voltage :
- 5VDC
- Contact Form :
- SPST-NO (1 Form A)
- Contact Material :
- Contact Rating (Current) :
- 500 mA
- Must Operate Voltage :
- 3.75 VDC
- Must Release Voltage :
- 0.5 VDC
- Operate Time :
- 1 ms
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 85°C
- Release Time :
- 1 ms
- Seal Rating :
- Switching Voltage :
- 300VDC - Max