HE3351A1200
- Артикул производителя:
- HE3351A1200
- Краткое описание:
- RELAY REED SPST 1A 12V
- Coil Current :
- 24 mA
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Form :
- SPST-NO (1 Form A)
- Contact Material :
- Contact Rating (Current) :
- 1 A
- Must Operate Voltage :
- 9 VDC
- Must Release Voltage :
- 1 VDC
- Operate Time :
- 1 ms
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 85°C
- Release Time :
- 1 ms
- Seal Rating :
- Switching Voltage :
- 300VDC - Max