BR230D-290C3-28V-023L
- Артикул производителя:
- BR230D-290C3-28V-023L
- Краткое описание:
- 4PDT 10 AMP SUPRESSED RELAY QPL,
- Coil Current :
- 96.6 mA
- Coil Voltage :
- 28VDC
- Contact Rating (Current) :
- 10 A
- Must Operate Voltage :
- 18 VDC
- Must Release Voltage :
- 5.1 VDC
- Operating Temperature :
- -70°C ~ 125°C
- Switching Voltage :
- 208VAC, 28VDC - Max