BR246D-1000A2-48V-034L
- Артикул производителя:
- BR246D-1000A2-48V-034L
- Краткое описание:
- 2PDT 10 AMP SUPRESSED RELAY QPL,
- Coil Current :
- 48 mA
- Coil Voltage :
- 48VDC
- Contact Rating (Current) :
- 10 A
- Must Operate Voltage :
- 36 VDC
- Must Release Voltage :
- 11 VDC
- Operating Temperature :
- -70°C ~ 125°C
- Switching Voltage :
- 208VAC, 28VDC - Max