BR246D-80B2-12V-014M
- Артикул производителя:
- BR246D-80B2-12V-014M
- Coil Current :
- 150 mA
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Rating (Current) :
- 10 A
- Must Operate Voltage :
- 9 VDC
- Must Release Voltage :
- 3.5 VDC
- Operating Temperature :
- -70°C ~ 125°C
- Switching Voltage :
- 208VAC, 28VDC - Max