BR250-320C3-28V-008
- Артикул производителя:
- BR250-320C3-28V-008
- Краткое описание:
- SPDT 25 AMP RELAY QPL, M6106/19-
- Coil Current :
- 87.5 mA
- Coil Voltage :
- 28VDC
- Contact Rating (Current) :
- 25 A
- Must Operate Voltage :
- 18 VDC
- Must Release Voltage :
- 5.1 VDC
- Operating Temperature :
- -70°C ~ 125°C
- Switching Voltage :
- 208VAC, 28VDC - Max