HR723-2C-24VDC
- Артикул производителя:
- HR723-2C-24VDC
- Краткое описание:
- RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 24V
- Coil Current :
- 117 mA
- Coil Voltage :
- 24VDC
- Contact Form :
- DPDT (2 Form C)
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 80°C
- Switching Voltage :
- 250VAC, 110VDC - Max