HR723-2A-220VAC
- Артикул производителя:
- HR723-2A-220VAC
- Краткое описание:
- RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 220V
- Coil Current :
- 43.6 mA
- Coil Voltage :
- 220VAC
- Contact Form :
- DPST-NO (2 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 80°C
- Switching Voltage :
- 250VAC, 110VDC - Max