HR710-4PL-24VAC
- Артикул производителя:
- HR710-4PL-24VAC
- Краткое описание:
- RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V
- Coil Current :
- 104 mA
- Coil Voltage :
- 24VAC
- Contact Rating (Current) :
- 10 A
- Features :
- Lighted Indicator
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 55°C
- Switching Voltage :
- 250VAC, 125VDC - Max