HR707N-3PL-24VAC
- Артикул производителя:
- HR707N-3PL-24VAC
- Краткое описание:
- RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
- Coil Current :
- 100 mA
- Coil Voltage :
- 24VAC
- Contact Form :
- 3PDT (3 Form C)
- Contact Rating (Current) :
- 10 A
- Features :
- Lighted Indicator
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 40°C
- Switching Voltage :
- 250VAC, 250VDC - Max
- Termination Style :
- Plug In, 11 Pin (Octal)