GPRM-S1C12ZC-3
- Артикул производителя:
- GPRM-S1C12ZC-3
- Производитель/Бренд:
- c3controls
- Краткое описание:
- RELAY GEN PURPOSE SPDT 12A 24V
- Производитель :
- c3controls
- Категория товара :
- Power Relays, Over 2 Amps
- Coil Current :
- Coil Insulation :
- Coil Type :
- Non Latching
- Coil Voltage :
- 24VDC
- Contact Form :
- SPDT (1 Form C)
- Contact Material :
- Contact Rating (Current) :
- 12 A