R49-1D12-12
- Артикул производителя:
- R49-1D12-12
- Производитель/Бренд:
- NTE Electronics, Inc
- Краткое описание:
- RELAY GEN PURPOSE SPST 12A 12V
- Производитель :
- NTE Electronics, Inc
- Категория товара :
- Power Relays, Over 2 Amps
- Coil Current :
- Coil Insulation :
- Coil Type :
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Form :
- SPST-NO (1 Form A)
- Contact Material :
- Contact Rating (Current) :
- 12 A
- Features :
- Mounting Type :
- Must Operate Voltage :
- Must Release Voltage :
- Operate Time :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C