R46-5D3-48
- Артикул производителя:
- R46-5D3-48
- Производитель/Бренд:
- NTE Electronics, Inc
- Краткое описание:
- RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 48V
- Производитель :
- NTE Electronics, Inc
- Категория товара :
- Power Relays, Over 2 Amps
- Coil Current :
- Coil Insulation :
- Coil Type :
- Coil Voltage :
- 48VDC
- Contact Form :
- SPDT (1 Form C)
- Contact Material :
- Contact Rating (Current) :
- 5 A
- Features :
- Mounting Type :
- Must Operate Voltage :
- Must Release Voltage :
- Operate Time :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C