PR13-12V-450-1C
- Артикул производителя:
- PR13-12V-450-1C
- Краткое описание:
- RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
- Coil Current :
- 37.5 mA
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Rating (Current) :
- 10 A
- Must Operate Voltage :
- 8.4 VDC
- Must Release Voltage :
- 1.2 VDC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Switching Voltage :
- 250VAC, 30VDC - Max