G3TC-IDC15 DC/AC 24
- Артикул производителя:
- G3TC-IDC15 DC/AC 24
- Краткое описание:
- DC INPUT MODULE 24V
- Color :
- White
- Current - Input :
- 25 mA
- Current - Output :
- 15mA
- Turn Off Time :
- 5ms
- Turn On Time :
- 5ms
- Type :
- DC Input Module
- Voltage - Input :
- 24VDC
- Voltage - Output :
- 15VDC