G3TC-IAC24 AC/DC 120
- Артикул производителя:
- G3TC-IAC24 AC/DC 120
- Производитель/Бренд:
- Omron Automation and Safety
- Краткое описание:
- AC INPUT MODULE 120V
- Производитель :
- Omron Automation and Safety
- Категория товара :
- I/O Relay Modules
- Color :
- Yellow
- Current - Input :
- 5 mA
- Current - Output :
- 12mA
- Features :
- Hold Down Screw
- Product Status :
- Obsolete
- Style :
- Standard
- Turn Off Time :
- 20ms
- Turn On Time :
- 20ms
- Type :
- AC Input Module
- Voltage - Input :
- 120VAC
- Voltage - Output :
- 24VDC