G9YA-12S-45-P DC12
- Артикул производителя:
- G9YA-12S-45-P DC12
- Производитель/Бренд:
- Omron Electronics Inc-EMC Div
- Краткое описание:
- RELAY RF SPDT 12V
- Производитель :
- Категория товара :
- High Frequency (RF) Relays
- Coil Current :
- 58.5 mA
- Coil Type :
- Non Latching
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Form :
- SPDT (1 Form C)
- Contact Rating (Current) :
- Features :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Must Operate Voltage :
- 9.6 VDC
- Must Release Voltage :
- 1.2 VDC
- Operate Time :
- 15 ms
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C