K1W12D10MC =24
Артикул производителя:
K1W12D10MC =24
Производитель/Бренд:
Benedict GmbH
Краткое описание:
MINI REVERSER 12A N/O AUX 24DC
Производитель :
Benedict GmbH
Категория товара :
Contactors (Electromechanical)
Coil Voltage :
24VDC
Contact Form :
3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) :
12 A
Features :
Auxiliary Contacts
Mounting Type :
Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage :
Must Release Voltage :
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
600V