K2-23A00-40 254
- Артикул производителя:
- K2-23A00-40 254
- Производитель/Бренд:
- Benedict GmbH
- Краткое описание:
- CONTACTOR 23A 4P 4N/O 277AC COIL
- Производитель :
- Benedict GmbH
- Категория товара :
- Contactors (Electromechanical)
- Coil Voltage :
- 277VAC
- Contact Form :
- Contact Rating (Current) :
- 23 A
- Features :
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Must Operate Voltage :
- Must Release Voltage :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Product Status :
- Active
- Switching Voltage :
- 600V