K3-18ND01 230
- Артикул производителя:
- K3-18ND01 230
- Краткое описание:
- CONTACTOR 18A N/C AUX 230AC COIL
- Coil Voltage :
- 230VAC
- Contact Form :
- 3PST-NO (3 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 18 A
- Features :
- Auxiliary Contacts
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Switching Voltage :
- 600V