K3-18ND10 24
- Артикул производителя:
- K3-18ND10 24
- Производитель/Бренд:
- Benedict GmbH
- Краткое описание:
- CONTACTOR 18A N/O AUX 24AC COIL
- Производитель :
- Benedict GmbH
- Категория товара :
- Contactors (Electromechanical)
- Coil Voltage :
- 24VAC
- Contact Form :
- 3PST-NO (3 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 18 A
- Features :
- Auxiliary Contacts
- Mounting Type :
- Chassis Mount, DIN Rail
- Must Operate Voltage :
- Must Release Voltage :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Product Status :
- Active
- Switching Voltage :
- 600V