K3-14ND01 180
- Артикул производителя:
- K3-14ND01 180
- Краткое описание:
- CONTACTOR 14A N/C AUX 180AC COIL
- Coil Voltage :
- 180VAC
- Contact Form :
- 3PST-NO (3 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 14 A
- Features :
- Auxiliary Contacts
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Switching Voltage :
- 600V