K3-14ND10 110
- Артикул производителя:
- K3-14ND10 110
- Производитель/Бренд:
- Benedict GmbH
- Краткое описание:
- CONTACTOR 14A N/O AUX 110AC COIL
- Производитель :
- Benedict GmbH
- Категория товара :
- Contactors (Electromechanical)
- Coil Voltage :
- 110VAC
- Contact Form :
- 3PST-NO (3 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 14 A
- Features :
- Auxiliary Contacts
- Mounting Type :
- Chassis Mount, DIN Rail
- Must Operate Voltage :
- Must Release Voltage :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Product Status :
- Active
- Switching Voltage :
- 600V