K3-10NA00-22 230
- Артикул производителя:
- K3-10NA00-22 230
- Производитель/Бренд:
- Benedict GmbH
- Краткое описание:
- CONTACTOR 10A 4P 2NO+2NC 230VAC
- Производитель :
- Benedict GmbH
- Категория товара :
- Contactors (Electromechanical)
- Coil Voltage :
- 230VAC
- Contact Form :
- 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B)
- Contact Rating (Current) :
- 10 A
- Features :
- Mounting Type :
- Chassis Mount, DIN Rail
- Must Operate Voltage :
- Must Release Voltage :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Product Status :
- Active
- Switching Voltage :
- 600V