K3-10ND10 24
- Артикул производителя:
- K3-10ND10 24
- Краткое описание:
- CONTACTOR 10A N/O AUX 24AC COIL
- Coil Voltage :
- 24VAC
- Contact Form :
- 3PST-NO (3 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 10 A
- Features :
- Auxiliary Contacts
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C
- Switching Voltage :
- 600V