CLM0F05240
Артикул производителя:
CLM0F05240
Краткое описание:
CONTACTOR LTG M-HELD,200A,5NO,OP
Coil Voltage :
240VAC
Contact Form :
5PST-NO (5 Form A)
Contact Rating (Current) :
200 A
Must Operate Voltage :
204 VAC
Switching Voltage :
600VAC - Max