CLM0G03120
Артикул производителя:
CLM0G03120
Краткое описание:
CONTACTOR LTG M-HELD,300A,3NO,OP
Coil Voltage :
120VAC
Contact Form :
3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) :
300 A
Must Operate Voltage :
102 VAC
Switching Voltage :
600VAC - Max