CLM0G03208
- Артикул производителя:
- CLM0G03208
- Краткое описание:
- CONTACTOR LTG M-HELD,300A,3NO,OP
- Coil Voltage :
- 208VAC
- Contact Form :
- 3PST-NO (3 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 300 A
- Must Operate Voltage :
- 176.8 VAC
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max