CLM0G03480
- Артикул производителя:
- CLM0G03480
- Coil Voltage :
- 480VAC
- Contact Rating (Current) :
- 300 A
- Must Operate Voltage :
- 408 VAC
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max