CLM0G02277
- Артикул производителя:
- CLM0G02277
- Краткое описание:
- CONTACTOR LTG M-HELD,300A,2NO,OP
- Coil Voltage :
- 277VAC
- Contact Form :
- DPST-NO (2 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 300 A
- Must Operate Voltage :
- 235.5 VAC
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max