CLM0G02480
Артикул производителя:
CLM0G02480
Краткое описание:
CONTACTOR LTG M-HELD,300A,2NO,OP
Coil Voltage :
480VAC
Contact Rating (Current) :
300 A
Must Operate Voltage :
408 VAC
Switching Voltage :
600VAC - Max