CLM1F05240
- Артикул производителя:
- CLM1F05240
- Краткое описание:
- CONTACTOR LTG M-HELD,200A,5NO,24
- Coil Voltage :
- 240VAC
- Contact Form :
- 5PST-NO (5 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 200 A
- Must Operate Voltage :
- 204 VAC
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max