CLM0F02480
Артикул производителя:
CLM0F02480
Краткое описание:
CONTACTOR LTG M-HELD,200A,2NO,OP
Coil Voltage :
480VAC
Contact Form :
DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current) :
200 A
Must Operate Voltage :
408 VAC
Switching Voltage :
600VAC - Max