CLM0F02208
Артикул производителя:
CLM0F02208
Производитель/Бренд:
Siemens
Краткое описание:
CONTACTOR LTG M-HELD,200A,2NO,OP
Производитель :
Siemens
Категория товара :
Contactors (Electromechanical)
Coil Voltage :
208VAC
Contact Form :
DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current) :
200 A
Features :
Auxiliary Contacts
Mounting Type :
Chassis Mount
Must Operate Voltage :
176.8 VAC
Must Release Voltage :
Operating Temperature :
Product Status :
Active
Switching Voltage :
600VAC - Max