CLM2F02120
Артикул производителя:
CLM2F02120
Краткое описание:
CONTACTOR LTG M-HELD,200A,2NO,N1
Coil Voltage :
120VAC
Contact Rating (Current) :
200 A
Must Operate Voltage :
102 VAC
Switching Voltage :
600VAC - Max