CLM1F03120
- Артикул производителя:
- CLM1F03120
- Краткое описание:
- CONTACTOR LTG M-HELD,200A,3NO,N1
- Coil Voltage :
- 120VAC
- Contact Form :
- 3PST-NO (3 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 200 A
- Must Operate Voltage :
- 102 VAC
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max