CLM0C09120
- Артикул производителя:
- CLM0C09120
- Краткое описание:
- CONTACTOR LTG M-HELD,30A,9NO,OPN
- Coil Voltage :
- 120VAC
- Contact Form :
- 9PST-NO (9 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Must Operate Voltage :
- 102 VAC
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max