CLM0C09208
Артикул производителя:
CLM0C09208
Краткое описание:
CONTACTOR LTG M-HELD,30A,9NO,OPN
Coil Voltage :
208VAC
Contact Form :
9PST-NO (9 Form A)
Contact Rating (Current) :
30 A
Must Operate Voltage :
176.8 VAC
Switching Voltage :
600VAC - Max