CLM0E02277
- Артикул производителя:
- CLM0E02277
- Производитель/Бренд:
- Siemens
- Краткое описание:
- CONTACTOR LTG M-HELD,100A,2NO,OP
- Производитель :
- Siemens
- Категория товара :
- Contactors (Electromechanical)
- Coil Voltage :
- 277VAC
- Contact Form :
- DPST-NO (2 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 100 A
- Features :
- Auxiliary Contacts
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Must Operate Voltage :
- 235.5 VAC
- Must Release Voltage :
- Operating Temperature :
- Product Status :
- Active
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max