CLM0C06277
- Артикул производителя:
- CLM0C06277
- Краткое описание:
- CONTACTOR LTG M-HELD,30A,6NO,OPN
- Coil Voltage :
- 277VAC
- Contact Form :
- 6PST-NO (6 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Must Operate Voltage :
- 235.5 VAC
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max