CLM0D03480
- Артикул производителя:
- CLM0D03480
- Краткое описание:
- CONTACTOR LTG M-HELD,60A,3NO,OPN
- Coil Voltage :
- 480VAC
- Contact Form :
- 3PST-NO (3 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 60 A
- Must Operate Voltage :
- 408 VAC
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max