LCE01C803120A
- Артикул производителя:
- LCE01C803120A
- Краткое описание:
- CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,8NC,3NO,
- Coil Voltage :
- 115 ~ 120VAC
- Contact Form :
- 11PST-3NO/8NC (3 Form A, 8 Form B)
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 40°C
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max