LCE01C407277A
- Артикул производителя:
- LCE01C407277A
- Краткое описание:
- CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,4NC,7NO,
- Coil Voltage :
- 277VAC
- Contact Form :
- 11PST-7NO/4NC (7 Form A, 4 Form B)
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Must Operate Voltage :
- 235.5 VAC
- Must Release Voltage :
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 40°C
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max