LCE00C605347A
- Артикул производителя:
- LCE00C605347A
- Краткое описание:
- CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,6NC,5N
- Coil Voltage :
- 347VAC
- Contact Form :
- 11PST-5NO/6NC (5 Form A, 6 Form B)
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Must Operate Voltage :
- 295 VAC
- Must Release Voltage :
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 40°C
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max